KFD Vitamin D+K 200 kapsułek

20,33 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 20,33 zł

Bardzo dużo
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Ze względu na zaostrzenie przepisów, obecnie maksymalna dawka witaminy D3 na 1 porcję to 2000 jednostek. Produkt opisywany zawiera przepisową dawkę witaminy D3 i K2, ale zawiera aż 2 razy więcej tabletek i jest w identycznej cenie.

KFD Witamina D+K to suplement diety dostarczający w 1 kapsułce:

  • 2000 j.m. (50 mcg) witaminy D3
  • 50 mcg naturalnej witaminy K2 Mk-7 (z natto).

Witamina D według źródeł naukowych i jest niezbędna do prawidłowego rozwoju kości oraz zębów. Bierze także udział w procesie wchłaniania wapnia i fosforu.

Jak donosi wiele publikacji jej niedobór może prowadzić m.in. do krzywicy - nieprawidłowego formowania się kości i zębów, osteoporozy, chorób układu krążenia, autoimmunologicznych (np. stwardnienie rozsiane), nowotworów, a także przyspieszyć proces starzenia.

Witamina K jest najbardziej znana w środowisku naukowym z roli odgrywanej w procesie krzepnięcia krwi oraz w budowie mocnych kości oraz zapobieganiu chorobom serca i nowotworom. Jej niedobór, według naukowych źródeł, może prowadzić do chorób serca oraz zwiększać ryzyko osteoporozy.

Sposób użycia

Zaleca się spożywać 1 porcję (1 kapsułka) dziennie. Kapsułkę spożyć w całości i popić wodą. Zaleca się przyjmowanie produktu po posiłku.

Produkt posiada długi termin ważności.

5901947668429
Data ważności
2025.02.15
Postać
Kapsułki
Kraj pochodzenia
Polska
Opakowanie
200 kaps.

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło