Obesimed Forte 42 tabletki odchudzanie

47,41 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 47,41 zł

Bardzo dużo
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Obesimed Forte jest wyrobem medycznym stosowanym w celu redukcji masy ciała. Zmniejszenie wielkości przyjmowanych posiłków staje się łatwiejsze, dzięki kapsułce, która po rozpuszczeniu w żołądku zamienia się w bardzo lepką, stabilną masę żelową, stwarzając uczucie wypełnienia i zmniejszając odczuwanie głodu. Produkt normalizuje poziom glukozy we krwi i wydzielanie insuliny po spożyciu pokarmu. Zaleca się, aby Obesimed Forte był stosowany wraz z dietą o obniżonej kaloryczności, w celu osiągnięcia pożądanych wyników. Obesimed Forte przeznaczony jest dla osób dorosłych, których nadwaga jest wyższa niż 10kg lub wskaźnik BMI wynosi 28+.

Obesimed Forte to nowe podejście do utraty wagi ciała. W ciągu 30 minut do godziny od spożycia, Obesimed Forte absorbuje wodę w ilości kilkuset razy większej od jego własnej wagi. Po rozpuszczeniu się kapsułki w żołądku zawartość rozszerza się, stając się bardzo lepką, stabilną masą żelową. To stwarza uczucie wypełnienia i redukuje odczuwanie głodu, dzięki czemu łatwo można zmniejszyć wielkość porcji przyjmowanych posiłków. Obesimed Forte powoduje zmniejszenie apetytu i eliminuje niekontrolowane napady głodu, dzięki czemu można łatwiej utrzymać dietę, prowadzącą do znacznej utraty wagi ciała.

Dodatkowe korzyści wynikające z zażywania Obesimed Forte:

 1. Zmniejszenie apetytu i eliminacja napadów głodu pomiędzy posiłkami
 2. Spowolnienie opróżniania żołądka
 3. Redukcja indeksu glikemicznego posiłków
 4. Stabilizacja poziomu cukru we krwi i hormonów apetytu
 5. Poprawa wrażliwości na insulinę
 6. Obniżenie poziomu cholesterolu we krwi

Skład: Omtec19®, Amylum Solani, Omtec20®, Hypromeloza (E464), Oleum Helianthus, Tlenek tytanu (E171).

Sposób użycia:

 • Dorośli: od 1 do 2 kapsułek 3 razy dziennie na godzinę przed posiłkiem. Połknąć kapsułkę w całości, popijając co najmniej 1 szklanką wody.

Skuteczne dawkowanie może być różne dla każdej osoby i może się wahać od 1 do 2 kapsułek na dawkę do maksymalnej dawki 6 kapsułek dziennie.

Dawkę można zwiększać co 3 dni o 1 kapsułkę na posiłek do czasu, kiedy uczucie głodu pomiędzy posiłkami znacznie się zmniejszy.

Dodatkowe informacje:

 • Obesimed Forte obniża poziom glukozy we krwi. W przypadku cukrzycy ważne jest, aby prawidłowo monitorować poziom cukru we krwi. Należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ przyjmowane leki na cukrzycę mogą wymagać dostosowania dawki wyrobu medycznego.
 • Produkt spowalnia tempo wchłaniania pokarmu i może teoretycznie mieć podobne działanie w odniesieniu do leków. Doustne leki muszą być spożywane na 1 godzinę przed lub 4 godziny po użyciu Obesimed Forte.
 • W przypadku zażywania innych leków należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą
 • Nie należy stosować produktu dłużej niż 30 dni w czasie jednej kuracji. Leczenie można wznowić po 4 dniach.
 • Nie przekraczać zalecanej dawki.
 • Utrata wagi w czasie ciąży lub karmienia piersią nie jest zalecana, ponieważ szkodliwe substancje z tkanki tłuszczowej mogą być przekazywane dziecku. Dlatego nie zaleca się w tym okresie stosowania preparatu.
 • Podczas odchudzania i używania Obesimed Forte każdego dnia wskazane jest przyjmowanie multiwitamin i preparatów mineralnych.
 • Wyrób medyczny należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Data ważności: produkt posiada długi termin przydatności do użycia.

Producent: AUREA PHARMA S.C.

8713713074566
Data ważności
2024.01.31
Postać
Kapsułki
Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Kraj pochodzenia
Polska
Opakowanie
42 kaps.

Brak recenzji użytkowników.

 • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło