Woda morska hipertoniczna spray 100 ml APTEO

19,95 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 19,95 zł

Średnio
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Dla zdrowych nosków!

Każdy rodzic marzy o tym, by jego dziecko miało szczęśliwe dzieciństwo. Już od pierwszych dni jego życia darzy je miłością i troską... Z myślą o najmłodszych oraz ich rodzicach, przygotowany został specjalny produkt, dzięki któremu opieka i pielęgnacja dzieci staje się łatwiejsza.

Hipertoniczna woda morska Apteo Care to roztwór krystalicznie czystej wody morskiej pochodzącej z głębin Oceanu Arktycznego. Produkt ten wykazuje wyższe stężenie związków osmotycznie czynnych – w tym przypadku minerałów – niż występujące w płynach ustrojowych człowieka. Łatwy do aplikacji spray prowadzi do obkurczenia komórek, co pozwala udrożnić i oczyścić nos zarówno w czasie przeziębienia, jak i kłopotów o podłożu alergicznym. Wyrób medyczny Apteo Care pomoże także udrożnić zatkane zatoki w czasie infekcji. Efekt terapeutyczny jest szybki i długotrwały. Hipertoniczna woda APTEO może być stosowana zarówno u dorosłych, jak i dzieci powyżej 3. roku życia.

Łatwa w aplikacji hipertoniczna woda morska Apteo Care w postaci sprayu pomoże opanować kłopoty z katarem siennym i niedrożnymi jamami nosowymi, a także z zapchanymi zatokami, przynosząc szybką i długotrwałą ulgę.

Jeśli dbasz o dobre samopoczucie swojego dziecka to z pewnością zapragniesz osobiście sprawdzić jak szybko hipertoniczna woda morska APTEO poprawi stan jego nosa i zatok. Zamów swoją wodę morską APTEO już dziś, a wkrótce będzie ona do Twojej dyspozycji.

Zastosowanie: Apteo Care Hipertoniczna woda morska to wyrób medyczny przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia. Stosowany w celu oczyszczenia i udrożnienia nosa oraz jako terapia wspomagająca w czasie infekcji zatok.

Informacje dodatkowe: Produkt nie zawiera konserwantów i propelentów.

Sposób użycia: Dzieci powyżej 3. roku życia: 1-2 dawki sprayu do każdego otworu nosowego 2-3 razy na dobę, dorośli: 1-3 dawki sprayu do każdego otworu nosowego 2-3 razy na dobę.

Skład: Naturalna woda morska, woda oczyszczona.

Producent: Synoptis Pharma

Produkt posiada długi termin ważności.

Już teraz dołącz do zadowolonego grona naszych Klientów!

5907553018177
Data ważności
2025.10.31
Postać
Spray
Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Kraj pochodzenia
Polska
Opakowanie
100 ml

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło